Skip to main content

Serve strong.
Dig Fierce.
Spike hard.
Tectum Achel

Trainer/coach               Jade Bernaerts, Pieter Boonen, Noa Isa Claes,                                                            Yinthe Kuppens & Fenne Kuppens

Trainingsmomenten     Woensdag 17u00 – 18u15 (Hamont)

                                       Vrijdag 16u30 – 18u00 (Achel)

Mini’s & U9

58. Nicolau Ramos Manuel

62. Teun Schellens

63. Norah Meysen

65. Lynn Jansen

66. Nele Smink

75. Nienke Paesen

Trainer/coach                   Jade Bernaerts, Pieter Boonen & Amelie Nulens

Trainingsmomenten         Woensdag 17u00 – 18u15 (Hamont)

                                           Vrijdag 16u30 – 18u00 (Achel)

U11 (2-2)

48. Emma Van Rijswijck

52. Elise Vandewal

55. Eline Janssen

56. Julie Plessers

60. Lena Rutten

71. Lenke Jansen

Trainer/coach                   Jade Bernaerts & Janne Driesen

Trainingsmomenten         Maandag 16u45 – 18u15

                                           Vrijdag 18u00 – 19u30

U13 A & B

39. Liene Plessers

40. Kato Theuwissen 

41. Lore Mertens

42. Floor Cox

47. Mara Smink

53. Lynn Van Herck

54. Zoë Van Herck

73. Dieuwke Dreesen

76. Lotte Van Laar

79. Britt Lemmens

Trainer/coach                   Lieselotte Braekers & Lisa Emmers

Trainingsmomenten         Woensdag 15u30 – 17u00

                                           Vrijdag 18u00 – 19u30

U13 C & D

20. Epke Dreesen

38. Robin Van Hout

46. Emme Klaarenbeek

49. Kato Dalemans

57. Lenke Janssen

59. Yana De Wit

64. Mirthe Van Samang

69. Joanne Mernier

70. Hannah Dalemans

74. Julie Van Herck

77. Paloma Ramos Manuel

Trainer/coach                   Freddie Vanseggelen

Trainingsmomenten         Woensdag 18u00 – 19u30

                                           Vrijdag 16u30 – 18u00

U15 Starters

4. Marte Severens

5. Noi Hoeben

14. Marie Wouters

28. Saar Leukel

Beau Horevoorts

Izzy

Shaima

Trainer/coach                   Arlette Eben

Trainingsmomenten        Maandag 18u15 – 20u00 (Hamont)

                                          Woensdag 18u30 – 20u00 (Achel)

U15 Jongens

9. Loucas Fransen

13. Epke Dreesen

14. Martin Mernier

15. Simon Mernier

16. Semme Feijen

17. Lucas Jaeken

18. Jens Das

21. Jens Brouckaert

Trainer/coach                   Etienne Willekens & Jan Martens

Trainingsmomenten         Maandag 17u00- 19u00

                                           Woensdag 16u00 – 18u00

U15 Meisjes

18. Janne Klarenbeek

19. Caro Emmers

20. Kaat Gorssen

21. Linde Cox

22. Lauren Thijs

23. Marit Bergs

24. Eva Rabijns

25. Lore Dewit

27. Ellen Vandekerkhof

Trainer/coach                   Freddie Vanseggelen

Trainingsmomenten         Maandag 18u30- 19u00

                                           Vrijdag 19u30 – 21u00

U17 A Meisjes

1. Caro Emmers

3. Marit Bergs

2. Nienke Braken

4. Hanne Desseyn

6. Nanou Franco

7. Charissa Van Den Brand

8. Janne Driesen

9. Fenne Kuppens

11. Noa-Isa Claes

Trainer/coach                   Jos Fransen

Trainingsmomenten         Woensdag 19u00- 20u30

                                           Vrijdag 18u00 – 20u00

U17 B Meisjes

26. Iris Luyckx

29. Nina Van Hoof

31. Amélie Vanderhoydonc

33. Liesel Luyckx

34. Marlène Ramos Manuel

36. Danischa Van Den Brand

37. Nore Nulens

44. Audrey Naus

45. Kiara Nienhaus

59. Liese Claassen